Kontakt| Mapa Serwisu
Poniedziałek, 27 Luty 2017
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 436 )
Biznes i usługi ( 257 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 8 )
Fotografia ( 2 )
Komputery ( 11 )
Motoryzacja ( 56 )
Muzyka ( 0 )
Narzędzia i maszyny ( 9 )
Nieruchomości ( 18 )
Odzież i biżuteria ( 2 )
Pozostałe ( 27 )
Praca ( 10 )
Rolnicze ( 1 )
RTV / AGD ( 0 )
Sport i turystyka ( 1 )
Telefony ( 0 )
Zdrowie i uroda ( 30 )
Zwierzęta ( 4 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Ogłoszenia BiałystokPozostałe › Strona poświęcona drukarką

 
Strona poświęcona drukarką
Hewlett-Packard – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jej założycielami było dwóch absolwentów uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dzisiaj uwierzyć, niemniej jednak początek firmy miał miejsce w garażu jednego z założycieli, w mieście Palo Alto w Kalifornii. Pierwszym produktem, od którego zaczęła się ta historia był oscylator dźwiękowy. Na rynku były już podobne artykuły jednak w tym egzemplarzu (model 200A) wykorzystano żarówki jako rezystora. Dzięki temu cena za ich produkt wynosiła ok 46 dolary za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 195 $. Firma pozyskała ważnego klienta, był nim Walt Disney, który zakupił na testy osiem sztuk.
W pierwszych latach firma projektowała głownie przyrządy elektroniczne, specjalizacją był sprzęt najwyższej klasy w dziedzinie pomiarowej. Z fabryk wychodziły takie artykuły jak: oscyloskopy czy woltomierze. Inżynierowie opracowali wiele nowatorskich rozwiązań, na które otrzymali patenty. Przedsiębiorstwo bardzo dobrze działało, co chwile otwierano nowe osobne zakłady produkujące. Był produkowany ekwipunek elektroniczny medyczny w tym kardiomonitory, elektrokardiografy i inne podobne urządzenia, przyrząd pomiarowy i analityczny czyli spektrometry gazowe, cieczowe i masowe. Z pewnością swój sukces zawdzięczają dobrej sieci marketingowej, za pomocą której nabywcami ich sprzętu były najogromniejsze firmy takie jak NASA czy DARPA.
Jednym z największych sukcesów jest uznanie przez magazyn Wired firmę HP za wynalazcę pierwszego komputera na świecie. Wydarzenie to było w 1968 roku, co prawda urządzenie to przypominało bardziej kalkulator niż komputer, ale dokonanie pozostało w pamięci do dzisiaj. www.tonerytuszedrukarki.pl
Cena: brak
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Strona poświęcona drukarką
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  sklep92@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 4321
Data dodania: 24.09.2015 12:48
Data wygaśnięcia: 03.12.2015 12:48
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

299 KSH - Skup Zadłużonych Spółek

Automatyka przemysłowa

Hurtownia tapicerska AKCES poleca swoje produkty

Młoda studentka pozna Pana

Pożyczka pod zastaw samochodu

Ogłoszenia Białystok. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Białystok i okolic.