Kontakt| Mapa Serwisu
Poniedziałek, 22 Stycznia 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 342 )
Biznes i usługi ( 168 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 13 )
Fotografia ( 1 )
Komputery ( 2 )
Motoryzacja ( 34 )
Muzyka ( 0 )
Narzędzia i maszyny ( 13 )
Nieruchomości ( 3 )
Odzież i biżuteria ( 0 )
Pozostałe ( 44 )
Praca ( 8 )
Rolnicze ( 6 )
RTV / AGD ( 0 )
Sport i turystyka ( 2 )
Telefony ( 2 )
Zdrowie i uroda ( 45 )
Zwierzęta ( 1 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Ogłoszenia BiałystokPozostałe › Artykuły biurowe i szkolne , wszystko do...

 
Artykuły biurowe i szkolne , wszystko do biura i n
Artykuły biurowe otaczają nas na co dzień, używamy ich codziennie, toteż ważne jest, żeby jakość tych przedmiotów była najlepsza. Zaleca się poświęcić troche więcej uwagi podczas ich wyboru, dzięki temu komfort pracy staje się o wiele lepszy. Czy nie raz denerwowałeś się gdy długopis przerywał?, kalkulator błędnie obliczał, czy też korektor źle zamazywał? Takich przykładów jest masa, aczkolwiek nikt nie przykłada dużej uwagi co do zakupu tych mało istotnych, aczkolwiek jak okazuje się w późniejszym czasie które odgrywają dużą rolę w naszym życiu.
Często przy doborze produktów kierujemy się ceną, jaka bowiem może być różnica podczas zakupu koszulek na dokumenty? Dlaczego pewien sprzedawca ma paczkę po 10 złotych a drugi po 15 zł? nikt nie zwraca na to uwagi, wybór pada przeważnie na towar tańszy. Aczkolwiek szybko można zrozumieć, że zgrzewka koszulek w firmie która na pierwszy rzut oka wydaje się tańsza, jest artykułem gorszym. Po pierwsze w paczce może znajdować się na przykład 25szt, czy 50szt. Po drugie Obwoluty są groszkowe lub krystaliczne, nawet grubość koszulki może mieć duże znaczenie, kto bowiem nie denerwował się starając się otworzyć zlepioną ze sobą cienką koszulkę, aby włożyć do środka kartki papieru? Grubsze obwoluty likwidują ten problem, a niektóre mają dodatkowo wcięcie ułatwiające odchylanie ich. Ceny czasami są niewielkie, ale ich jakość odbiega od siebie w znaczący sposób. Niektóre firmy umyślnie nie podają każdych cech danego artykułu, żeby uniemożliwić klientowi wyraźne porównanie produktów z drugim dostarczycielem. Stąd tak ważne jest, by podczas zakupu materiałów biurowych przeznaczyć nieco więcej czasu i sprawdzić dokładnie co oferuje dana firma.
Naturalnie trudno jest każdy produkt starannie sprawdzać, a w dodatku masa cech produktów jest nam nieznanych. Mało kto ma wiedzę, że nabywając niszczarkę są tam oznaczenia DIN, których zadaniem jest oznaczenie bezpieczeństwa, które zapewnia to urządzenie. Przykładów jest sporo, jednak bez dokładnego przeanalizowania, wybór na pierwszy rzut oka nietrudny, może okazać się zgubny i dodać nam wielu problemów.
Dobrze jest także sprawdzić czy dana firma nie nalicza sobie nieuczciwych kosztów za płatności online typu dotpay czy inne. Sporo firm bowiem automatycznie podnosi sobie większą prowizję, podczas gdy klient dokonuje płatności poprzez te platformy (chcąc dzięki temu przenieść koszty prowizji opłat, które musi sam zapłacić na klienta).
Dlatego przed dokonaniem zakupu sprawdź czy sprzedawca oferujący najmniejsze ceny faktycznie działa uczciwie i nie ma zatajonych opłat, a jego produkt jest dobrej jakości. www.biuro24.net
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Artykuły biurowe i szkolne , wszystko do biura i n
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ebiuroy1@biuro24.net
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 9291
Data dodania: 04.11.2015 13:20
Data wygaśnięcia: 13.01.2016 13:20
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

Psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk z Poznania

KREDYTY NA OŚWIADCZENIE BIAŁYSTOK PROSTE WARUNKI

Sklep internetowy z ekskluzywnym wyposażeniem poko

Fajerwerki na każdą okazję!

SejfNet - Novcan Szafa na broń

Ogłoszenia Białystok. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Białystok i okolic.