Kontakt| Mapa Serwisu
Poniedziałek, 22 Stycznia 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 342 )
Biznes i usługi ( 168 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 13 )
Fotografia ( 1 )
Komputery ( 2 )
Motoryzacja ( 34 )
Muzyka ( 0 )
Narzędzia i maszyny ( 13 )
Nieruchomości ( 3 )
Odzież i biżuteria ( 0 )
Pozostałe ( 44 )
Praca ( 8 )
Rolnicze ( 6 )
RTV / AGD ( 0 )
Sport i turystyka ( 2 )
Telefony ( 2 )
Zdrowie i uroda ( 45 )
Zwierzęta ( 1 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Ogłoszenia BiałystokPozostałe › utylizacja tonerów i tuszy z drukarek

 
utylizacja tonerów i tuszy z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, który wytwarza swoją działalnością odpady, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich wielkości, zapewniania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, gdy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak sformułowanym rozporządzeniem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, toteż dysponują zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, jakie pojawiają się w czasie eksploatowania urządzeń wielofunkcyjnych oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie skupem materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., puste tonery, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również przesłać do nich kurierem, wtedy zapłatę dokonują za pomocą przelewu w przeciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim kładzie nacisk na ekologiczne założenia. Modele, których nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się utlizacją, dzięki czemu są w stanie wyszukać z nich zdatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są tylko te elementy, które są szkodliwe dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że oddane przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w dzisiejszych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało jeszcze większej degradacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale również cieszyć się świadomością dobrze podjętej decyzji, która powinna być normalną sprawą dla każdego z nas.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia utylizacja tonerów i tuszy z drukarek
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ekos8u6@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 6105
Data dodania: 05.11.2015 10:04
Data wygaśnięcia: 14.01.2016 10:04
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

EKOLOGICZNE DORADZTWO DLA FIRM BIAŁYSTOK

Nauka języków księgarnia

SLIMAK DO PASZOWOZU WAL SLIMAKOWY MARKI AGM

KREDYT Z NAJNIŻSZYM OPROCENTOWANIEM BIAŁYSTOK

Fajerwerki na każdą okazję!

Ogłoszenia Białystok. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Białystok i okolic.